Sepetteki Ürün(ler)

  1.  Sepet ürün

    Ürün

    1 x
    125.00 TL
Toplam Tutar: 125.00 TL

Yazıhan Çiçekçi

Malatya Çiçek44 olarak yazıhan çiçek siparişi alıyoruz.Yazıhan çiçekçi sitemizden 7 gün 24 saat online sipariş verebilirsiniz.Siparişleriniz mesai saatleri içerisinde teslim edilecektir. Mesai saatlerimiz yaz ve kış olarak değişiyor.Ancak ortalama olarak sabah 8 ve akşam üzerine 6-7 civarında bitiyor.Bu saatler dışında hizmet sunamıyoruz. Ekibimiz mesai saatleri içerisinde yazıhan çiçek siparişlerinizi en iyi şekilde hazırlayıp teslim etmektedir.

Yazıhan çiçek siparişi hangi günlerde verilebilir?

Yazıhan çiçek siparişlerinizi haftanın her günü,24 saat açık olan sitemizden verebilirsiniz.Ancak siparişleriniz sadece mesai saatleri içerisinde teslim edilir. Çiçek44 olarak malatya ve yazıhan başta olamk üzere tüm ilçelere sipariş alıyoruz.Sitemizde farklı kategorilerde ürünler mevcut.Dilediğinizi sipariş edebilirsiniz. Pazar günleri sipariş vermeden önce bizi aramanızı ve açık olup olmadığımızı teyit etmenizi tavsiye ederiz.Bayramlarda,resmi tatillerde yine telefon ile sipariş vermenizi veya sitemizden 1 gün sonraya sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

Yazıhan çiçekçi sitemizde hangi ödeme seçenekleri var

yazıhan çiçek siparişlerinizde kredi kartı ve havale ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.Siparişlerinizi güvenli ve hızlı şekilde kredi kartına taksitle ödeyebilirsiniz. Ödeme işleminizi kesinlikle siparişinizin teslimat saati gelmeden yapmalısınız.Aksi takdirde ödemesi yapılmayan siparişleriniz teslim edilmeyecektir.

Yazıhan ilçemizde çiçekçi hizmeti

İlçemize çiçek siparişi hizmetimiz uzun zamandır devam etmektedir.Yazıhan çiçekçi denildiğinde akla ilk gelen firma olan Çiçek44 , farklı ürün tasarımları,taze çiçekleri ile hep bir adım önde olmayı başarmıştır.Yazıhan ilçemiz bildiğiniz gibi 15 bine yakın nüfusu ile küçük sayılabilecek , şirin bir ilçemizdir.Yazıhan çiçek siparişleriniz için yol ücretini bizi arayarak veya sipariş verme aşamasında karşınıza çıkacak ekrandan öğrenebilirsiniz.

Telefon : 0 850 677 34 88 - 0 532 668 50 50 - 0 507 332 71 72