Sepetteki Ürün(ler)

  1.  Sepet ürün

    Ürün

    1 x
    125.00 TL
Toplam Tutar: 125.00 TL

Pütürge Çiçekçi , Pütürge Çiçek Siparişi

Pütürge çiçek siparişi için sitemizi kullanabilirsiniz.Kredi kartı ve havale ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.Telefonlarımızdan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Siparişinizi mesai saatleri içerisinde vermenizi önemle rica ederiz.

İtina ile hazırlanan mis kokulu çiçekler ile yakınlarınızı mutlu edin!Pütürge çiçekçiniz olarak Malatya ve ilçelerinde çiçek teslimatı yapıyoruz. Pütürge çiçek siparişleriniz emin ellerde hazırlanıp,tam vaktinde sevdiklerinize ulaşır :)

Pütürge hakkında bilgi ve pütürgede çiçekçilik

Çiçekçilik uzmanlık,sevgi ve itina gerektiren bir iştir.Sevdiklerinize en taze çiçekleri,özenle hazırlıyor,teslim ediyoruz.Pütürge çiçekçi sizin için çalışıyor. Pütürge ilçemizin nüfusu yaklaşık olarak 15 bin civarındadır ve Malatya merkeze 75 km mesafededir.Pütürge çiçek siparişleriniz pütürge'ye 30 tl yol ücreti ile gönderilmektedir.Aynı gün içerisinde hızlı ve geniş dağıtım ağımız ile siparişinizi teslim ediyoruz. Pütürge ilçemiz küçük bir ilçe olduğu için buraya verdiğiniz siparişleriniz en yakın şubemizden gönderilmektedir.Böylece yol ücreti olarak minimum tutar talep edilir.

Pütürge Çiçek Siparişi Saatleri

Pütürge çiçekçi şubemiz , sabah saatlerinden akşam mesai bitimine kadar gelen siparişlerinizi aynı gün teslim edebilecek kapasitedir.Sitemizde gördüğünüz ürünlerin dışında farklı bir çiçek aranjmanı istiyorsanız bizi telefon ile arayarak istediğiniz çiçek çeşidini ve adedini söyleyebilirsiniz.İsteklerinize özel olarak çiçek aranjmanları da hazırlıyoruz.Yine de sitemizde size göre bir çiçek mutlaka vardır :) Rengarenk çiçeklerden özenle hazırladığımız yüzlerce ürün mevcut.Dilediğinizi seçerek pütürge çiçek siparişi verebilirsiniz.

Pütürge çiçekçi telefon ile sipariş alıyor

Siparişlerinizi sadece internetten vermek zorunda değilsiniz.Elbette telefon ile isteklerinize özel bir sipariş de verebilirsiniz.Aşağıda yer alan numaralardan pütürge çiçek siparişinizi hızlıca verebilirsiniz. Çiçek44 olarak tüm olanakları müşterilerimize sunmaktayız.

Telefon : 0 850 677 34 88 - 0 532 668 50 50 - 0 507 332 71 72