Sepetteki Ürün(ler)

  1.  Sepet ürün

    Ürün

    1 x
    125.00 TL
Toplam Tutar: 125.00 TL

Kategoriler

sns
Vitrin Ürünleri - Malatya Çiçek

Malatya çiçekçi sizin için bu çiçekleri seçti

Malatya Çiçekçi

Malatya Çiçek siparişlerinizi kredi kartı veya havale yöntemi ile ,dilerseniz de telefonlarımızdan kolayca verebilirsiniz.Sitemizden Malatya ilçelerine de çiçek gönderebilirsiniz.İlçelerde bulunan dağıtım merkezlerimiz sayesinde siparişlerinizi aynı gün içerisinde teslim ediyoruz.Siparişinizi akşam üzeri saat 17:00 ı geçmeden vermenizi tavsiye ederiz. Aksi takdirde gecikmeler veya siparişin bir sonraki güne kalması gibi sonuçlar meydana gelebilir. Sevgililer günü,anneler günü gibi özel günlerde siparişinizi birkaç gün önceden vermenizi tavsiye ederiz.Malatya çiçek siparişi bilgilerinizi sipariş takip kodunuz ile takip edebilirsiniz.Eğer sitemize üye iseniz 'siparişlerim' sayfasından siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Malatya Çiçekçi sitemizden sipariş vermek

Malatya çiçekçi şeklinde bir arama yaparak sitemize ulaştınız ve sipariş vermek istiyorsunuz.Yapmanız gerekenler çok basit ve birkaç tık ile sipariş verebilirsiniz. Malatya çiçek siparişi vermek için tek yapmanız gereken istediğiniz çiçeği seçerek ürün detay sayfasında göndereceğiniz ilçeyi , tarihi ve saat aralığını seçtikten sonra satın al butonuna basmak. Daha sonra malatya çiçekçi sitemizde karşınıza gelecek olan alıcı ve gönderen bilgilerini girip ödemenizi yaptıktan sonra siparişiniz tamamlanmış oluyor.Bize otomatik olarak gelen bildirimler ile malatya çiçek siparişiniz gecikmeden teslim edilir.Malatya çiçekçi ekibimiz Malatya genelinde hizmet sunmaktadır,yani ilçelere de sipariş verebilmektesiniz.

Malatya ilimiz ve Malatya çiçek siparişi hizmetimiz

Malatya ilimiz 2014 yılında büyükşehir olarak , bölgesinin ekonomik olarak en büyük şehridir.Bildiğiniz gibi ekonomisinin büyük kısmını kayısı oluşturmaktadır :) Birçok kayısı fabrikası bulunmaktadır.Ayrıca malatya ilimizde tekstil fabrikaları da bulunmaktadır.İlimizde havaalanı da mevcuttur.Malatya ilimizde çiçekçilik sektörü de gelişmiştir ve gelişmeye de devam etmektedir.Bu büyük ilde Malatya çiçekçi denildiğinde akla gelen ilk çiçekçi olmak adına her ilçede şubelerimiz ile kaliteli çiçek tasarımları ve kolay ödeme seçenekleri ile farkımızı yaratıyoruz.Sitemizden mobil ve masaüstü ortamlarından malatya çiçek siparişi verebilirsiniz.Malatya çiçekçi sitemiz her zaman siparişlere açıktır,hızlı ve kolay siparişin adresi Çiçek44'tür!